Urban Decay- Rollergirl Far Paleti

DSC07258

Selamlar;

Bu hafta Urban Decay haftası olsun dedim. Bilmem fena mı ettim? ^^

Urban Decay haftasının ilk ürünü Rollergirl far paleti olacak. Bu palet uzun süredir benimle. Hatta 2 rengi baya göçerttim diyebilirim. Söz konusu kişi ben olunca bu büyük bir başarı ;) Palet diğer Urban Decay paletlere kıyasla ufak bir palet. Paketi karton. Paketin üzerinde patenli bir kızımız var. E haliyle Rollergirl palet. ;)

DSC07261

Palette minik bir dikdörtgen ayna var. Göz makyajı sırasında pek işe yarıyor. Paletin içindeki desen ise çok hoşuma gitti. Palet 4 fardan oluşuyor ve minik boy bir göz kalemi ile geliyor. Kalem Whiskey renginde. Göz kaleminin rengine buradaki yazımdan bakabilirsiniz.

DSC09124

Gelelim farlara. 4 farın 3 ü doğal renkler biri ise oldukça parlak bir pembe. Ürünün paketlemesiyle bir bütünlük içinde renkler. Pembe dışındaki diğer renkler günlük kullanım için ideal. Arada bir değişiklik yapmak istersenizde doğal göz makyajınızı yaptıktan sonra alt kirpik diplerinize pembe rengi sürüp farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu 4 farın 4 ü de diğer Urban Decay paletlerde bulunabilen renkler. Mesela Darkhorse Urban Decay Naked palette var. Woodstock Mariposa palette var. Yani bu palete özel bir renk yok maalesef.

Gelelim farların yapılarına. Farların hepsi çok pigmentli ve yapılarıda oldukça yumuşak. Özellikle Verve ve Suspect diğer 2 fara kıyasla daha yumuşak bir yapıya sahipler.

Evet paletimiz genel olarak böyle. Söylediğim gibi, farların hepsi diğer Urban Decay paletlerinde bulunan renkler olduğu için çok olmazsa olmaz bir Urban Decay paleti değil.

Yok ben bunu almazsam olmaz diyorsanız ebay.com ‘dan bulabilirsiniz.

 

hnd

Comments

  1. urban decay haftasını merakla okuyacağım:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 1,215 other followers

%d bloggers like this: